reklama - klikněte

 

 reklama - klikněte

 

 Frýdecko-Místecko | Karvinsko | Novojičínsko | Opavsko | Ostravsko                     NABÍDKA PRÁCE

Hlavní stránka | e-Meníčka | Napište vydavateli | Přidat podnik  Nově zrekonstruovaná restaurace Sport je součástí sportovního areálu s fotbalovým hřištěm, venkovním koupalištěm, tenisovými kurty a dalším sportovním vyžitím. Celý areál je bezbariérový s možností příjezdu až ke vchodu restaurace. Podnik rovněž nabízí letní zahrádku, která tvoří příjemné zázemí pro návštěvníky koupaliště a cyklisty z nedaleké cyklistické stezky. Na své si však nepřijdou jen sportovní nadšenci, ale také milovníci dobrého jídla a pití. V restauraci Sport se zaměřujeme na domácí kuchyni, v níž vaříme mezinárodní i česká jídla z čerstvých sezónních surovin, které dodáváme od místních dodavatelů a farmářů.
K dobrému jídlu patří také dobré pivo a pro nás je skvěle ošetřené pivo závazkem. Na našem čepu najdete Plzeň na hladinku, Radegast 10o, Radegast nefiltrovaný, pivní speciály, čepovaný cider nebo různé druhy limonád. V naší výbavě nechybí ani dobré rozlévané víno z vinařství Němčičky. Po dobrém jídle nic nepotěší víc než šálek dobré kávy. U nás najdete výbornou kávu značky La Bohéme Café dodávanou z místní pražírny ve Vítkově. Ke kávě si můžete pochutnat na našich dezertech, po kterých se budou olizovat i vaše děti. Pro ně máme připravený dětský koutek s televizí a dotykovými hrami, venkovní hřišťátko a nechybí ani přebalovací pult.
Pokud se po jídle rozhodnete strávit chvíli venku, můžete se projít příjemným prostředím kolem řeky Moravice, navštívit zámecký hrad nebo využít některé ze sportovních zázemí. A pokud budete po jídle chtít zůstat uvnitř, určitě využijete WI – FI zdarma, projektor s datovým připojením, který umožňuje promítat nejrůznější sportovní přenosy.
Zcela jistě rovněž uvítáte platbu platební kartou i všemi druhy stravenek.
A vrátit se k nám můžete rovnou s celou vaší firmou, protože naše prostory jsou vhodné i pro pracovní workshopy.


Více informací na www.sport-restaurace.cz

 
Malíři Ostrava - pro Vaši spokojenost doma i ve firmě

jsme tu pro Vás
makrepa
Malování, nátěry, nástřikyPenzion Na jízdárně v SedlištíchChcete prožít neobvyklou dovolenou u koní v podhůří Beskyd?

Právě pro Vás je zde
Penzion Na jízdárně
v obci Sedliště, nedaleko Frýdku-Místku.


 Reklamní plocha   Reklamní plocha
Stěhování Ostrava, Dopraváček CZ - stěhování.
SAHM Gastro - partner profesionálů