reklama - klikněte

 

 reklama - klikněte

 

 Frýdecko-Místecko | Karvinsko | Novojičínsko | Olomoucko | Opavsko | Ostravsko                     NABÍDKA PRÁCE

Hlavní stránka | e-Meníčka | Napište vydavateli | Přidat podnik  DOBRÁ >>> Restaurace "Cyklobar" v Dobré leží na regionální cyklotrase č. 502, která vede z Frýdku - Místku na Skalici. K Cyklobaru se rovněž dostanete, pokud pojedete po zadní cestě za Výzkumným ústavem v Dobré.
Restaurace nabízí široký výběr palačinek - slaných i sladkých a pizzy, jídla za skvělé ceny, ve všední dny menu za 50,- Kč a také vyhlášené kávové speciality J. J. Darbovena.
Pro Vaše rodinné i firemní oslavy je Vám k dispozici malý salónek, rezervace na tel.: +420 777 240 639, +420 777 240 606.
U restaurace je možnost parkování jak pro kola, tak i pro automobily.
Další služby: ubytování v soukromí a relaxace (masáže - klasické, vana, baňkování), objednávky na tel.: +420 603 539 723, Solárium (Ergoline 44/4 Super Turbo Power), objednávky na tel.: +420 603 101 424.

HOSTAŠOVICE >>> Hospůdka Na hájovně je podnik s tradicí sahající až do roku 1766, kdy zde byl hostinec "U zlaté lišky", najdete v Hostašovicích hned u cesty.
Její útulné, domácké prostředí vítají jednak "šoféři" kamiónů, protože kromě skvělé kuchyně a milé obsluhy, zde bez problémů zaparkují hned čtyři, dále milovníci domácích uzených výrobků (klobásy, kuřecí stehna, krůtí rolky, salám, krkovička, ...) nebo ti co jsou na zabijačkové speciality (tlačenka, prejty, polévka, ...). Velmi oblíbené jsou i místní přesnídávkové polévky.
Podnik má vlastní udírnu a všechny dobroty si můžete koupit i s sebou domů.
Specialitou "šéfové" jsou dárkové "uzené" koše - skvělý dárek plný voňavých uzenin - po dohodě možno připravit zcela dle Vašich představ.
V hospůdce si můžete dát něco dobrého k jídlu nebo jen tak u krbu (v zimních měsících) popíjet s přáteli, v létě určitě přijdou k chuti makrely. Po dohodě s provozovatelkou můžete v hospůdce uspořádat jakoukoli akci (narozeniny apod.) do 25 míst.


Mistrovství Evropy ve fotbale 2016

Fandové, navštivte
SPORTBAR STOVKY
Sledování sportovních přenosů na velkoplošných televizích, skvělé pivo a 100% hovězí burger


Catering OstravaCatering v Ostravě či kdekoli na Moravě?

Právě pro Vás je zde
Catering Ostrava
se sídlem ve Slezské Ostravě. Catering pro Vás a pro Vaše výjimečné dny!Penzion Na jízdárně v SedlištíchChcete prožít neobvyklou dovolenou u koní v podhůří Beskyd?

Právě pro Vás je zde
Penzion Na jízdárně
v obci Sedliště, nedaleko Frýdku-Místku.


 Reklamní plocha   Reklamní plocha
Stěhování Ostrava, Dopraváček CZ - stěhování.
SAHM Gastro - partner profesionálů