reklama - klikněte

 

 reklama - klikněte

 

 Frýdecko-Místecko | Karvinsko | Novojičínsko | Opavsko | Ostravsko                     NABÍDKA PRÁCE

Hlavní stránka | e-Meníčka | Napište vydavateli | Přidat podnik  DOBRÁ >>> Restaurace "Cyklobar" v Dobré leží na regionální cyklotrase č. 502, která vede z Frýdku - Místku na Skalici. K Cyklobaru se rovněž dostanete, pokud pojedete po zadní cestě za Výzkumným ústavem v Dobré.
Restaurace nabízí široký výběr palačinek - slaných i sladkých a pizzy, jídla za skvělé ceny, ve všední dny menu za 50,- Kč a také vyhlášené kávové speciality J. J. Darbovena.
Pro Vaše rodinné i firemní oslavy je Vám k dispozici malý salónek, rezervace na tel.: +420 777 240 639, +420 777 240 606.
U restaurace je možnost parkování jak pro kola, tak i pro automobily.
Další služby: ubytování v soukromí a relaxace (masáže - klasické, vana, baňkování), objednávky na tel.: +420 603 539 723, Solárium (Ergoline 44/4 Super Turbo Power), objednávky na tel.: +420 603 101 424.

HOSTAŠOVICE >>> Hospůdka Na hájovně je podnik s tradicí sahající až do roku 1766, kdy zde byl hostinec "U zlaté lišky", najdete v Hostašovicích hned u cesty.
Její útulné, domácké prostředí vítají jednak "šoféři" kamiónů, protože kromě skvělé kuchyně a milé obsluhy, zde bez problémů zaparkují hned čtyři, dále milovníci domácích uzených výrobků (klobásy, kuřecí stehna, krůtí rolky, salám, krkovička, ...) nebo ti co jsou na zabijačkové speciality (tlačenka, prejty, polévka, ...). Velmi oblíbené jsou i místní přesnídávkové polévky.
Podnik má vlastní udírnu a všechny dobroty si můžete koupit i s sebou domů.
Specialitou "šéfové" jsou dárkové "uzené" koše - skvělý dárek plný voňavých uzenin - po dohodě možno připravit zcela dle Vašich představ.
V hospůdce si můžete dát něco dobrého k jídlu nebo jen tak u krbu (v zimních měsících) popíjet s přáteli, v létě určitě přijdou k chuti makrely. Po dohodě s provozovatelkou můžete v hospůdce uspořádat jakoukoli akci (narozeniny apod.) do 25 míst.Víkendová menu v Ostravě? Doporučuji restauraci U Helbicha
Víkendová menu Ostrava
Služby pro domácnosti a firmy, které doporučuji:  
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce - Stránky se otevřou do nového okna
DERATIZACE a další služby
Firma je jednou z největších a nejlépe hodnocených ve svém oboru, působí po celé republice.
 

Generátory ozonu - Stránky se otevřou do nového okna
Dodáváme GENERÁTORY OZÓNU, které se používají především ke zbavení zápachu, dezodorizaci místností a dezinfekci včetně klimatizací.
Stěhování, doprava, spedice - Stránky se otevřou do nového okna
STĚHOVÁNÍ domácností i firem
Profesionální přístup zkušených pracovníků a dlouholetá praxe s přepravou a stěhováním.
Studny a vrty na severní Moravě - Stránky se otevřou do nového okna
Profesionální STUDNY A VRTY
Potřebujete studnu, průzkumné vrty, vsakovací vrty? Potřebuje vaše studna čištění či údržbu?